جزئیات خبر


افتتاح چندین پروژه توسط سازمان اقتصادی رضوی در ایام دهه فجر

افتتاح چندین پروژه توسط سازمان اقتصادی رضوی در ایام دهه فجر
1396/11/16

مدیر حوزه مدیر عامل و ارتباطات سازمان اقتصادی رضوی از افتتاح چندین پروژه توسط شرکت های تابعه این سازمان در ایام دهه فجر خبر داد.
مهدی غفوری فرد در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: در این ایام خجسته، 3 پروژه تولیدی صنعتی و خدماتی در منطقه ویژه اقتصادی سرخس افتتاح خواهد شد که از آن جمله می توان فرآوری و بسته بندی مواد غذایی با منشاء سرمایه گذاری خارجی و تولید و بسته بندی خاک میکرونیزه بنتونیتی را نام برد.
وی ادامه داد: با توجه به همجواری این منطقه با پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد، احداث واحد تولید و بسته بندی خاک میکرونیزه، گام اساسی در راستای جلوگیری از خام فروشی به شمار می رود.
غفوری فرد اضافه کرد:  ایجاد مجاورت ریل عریض و نرمال کشورهای آسیای میانه و جمهوری اسلامی ایران نیز یکی دیگر از پروژه هایی است که در ایام دهه فجر افتتاح خواهد شد.
وی با اشاره به افتتاح ایستگاه اقلیم شناسی خودکار توسط شرکت کشت و صنعت اسفراین گفت: این ایستگاه با همکاری اداره هواشناسی شهرستان اسفراین احداث شده است.
مدیر حوزه مدیر عامل و ارتباطات سازمان اقتصادی رضوی ادامه داد: همچنین با توجه به لزوم توسعه سیستم های نوین آبیاری، طرح آبیاری 344 هکتاری اراضی شرکت کشاورزی رضوی افتتاح خواهد شد.
غفوری فرد اضافه کرد: ضمن اینکه عملیات کلنگ زنی و رونمایی تعدادی دیگر از پروژه ها تا پایان دهه فجر انجام خواهد شد
 422-96

نظر شما